Noc:
Temperatura będzie nadzwyczaj wysoka jak na styczeń. 5-8*C jako temperatura minimalna to rzadkość. Chłodniej jedynie na południowym wschodzie a na krańcach nawet słaby mróz. I tam możliwa gołoledź. Poza tym sporo opadów deszczu. Wiatr silniejszy, jedynie na północy słabszy i tam sporo mgieł.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady
Mgły

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 4-10*C. Wiatr z kierunków zachodnich silniejszy. Ponownie sporo opadów przelotnego deszczu i mżawki.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_27-2.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_27-2-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura będzie nadzwyczaj wysoka jak na styczeń. 5-8*C jako temperatura minimalna to rzadkość. Chłodniej jedynie na południowym wschodzie a na krańcach nawet słaby mróz. I tam możliwa gołoledź. Poza tym sporo opadów deszczu. Wiatr silniejszy, jedynie na północy słabszy i tam sporo mgieł. Temperatura Porywy wiatru Opady Mgły Dzień:Temperatura wzrośnie do 4-10*C. Wiatr z...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę