Noc:
Temperatura nie licząc południowych krańców będzie się wahać między 2 a 6*C. Wiatr silniejszy. W wielu miejscach pojawią się przelotne opady deszczu, na południowych krańcach deszczu ze śniegiem i śniegu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura sięgnie 2-6*C. Jedynie na krańcach południowych około zera. Wiatr z kierunków północnych i zachodnich umiarkowany, na zachodzie już słaby. Ponownie spodziewamy się przelotnych opadów deszczu, na południowych krańcach deszczu ze śniegiem i śniegu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_27-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_27-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura nie licząc południowych krańców będzie się wahać między 2 a 6*C. Wiatr silniejszy. W wielu miejscach pojawią się przelotne opady deszczu, na południowych krańcach deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura sięgnie 2-6*C. Jedynie na krańcach południowych około zera. Wiatr z kierunków północnych i zachodnich umiarkowany, na zachodzie już...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę