Noc:
Temperatura niemal wszędzie spadnie poniżej zera. Od Lubelszczyzny po Śląsk spodziewamy się opadów deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Lokalnie gołoledź. Na drogach będzie ślisko. Wiatr na północy silniejszy poza tym słaby. Lokalnie znowu sporo mgieł.

Temperatura
Opady
Typ opadów
Mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 3-7*C. Na południu i południowym wschodzie opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany. Zwracamy uwagę na wzrost ciśnienia, które wieczorem osiągnie już 1038 hpa.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_27-9.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/T2M_27-9.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura niemal wszędzie spadnie poniżej zera. Od Lubelszczyzny po Śląsk spodziewamy się opadów deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Lokalnie gołoledź. Na drogach będzie ślisko. Wiatr na północy silniejszy poza tym słaby. Lokalnie znowu sporo mgieł. Temperatura Opady Typ opadów Mgły Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 3-7*C. Na południu i południowym wschodzie opady...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę