Noc:
Temperatura spadnie w okolice zera z lokalnymi przymrozkami. Na południu spodziewamy się jeszcze opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Wiatr umiarkowany i słaby. Lokalnie mgły.

Temperatura
Opady
Mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura nie będzie zbyt wysoka, od zera do 4C*. Wiatr z kierunków zachodnich, na północy silniejszy, poza tym umiarkowany. Lokalnie możliwe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Przypominamy o wysokim ciśnieniu, które na południowym zachodzie sięgnie 1046 hPa.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/MSLP_09.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/MSLP_09.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie w okolice zera z lokalnymi przymrozkami. Na południu spodziewamy się jeszcze opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Wiatr umiarkowany i słaby. Lokalnie mgły. Temperatura Opady Mgły Porywy wiatru Dzień:Temperatura nie będzie zbyt wysoka, od zera do 4C*. Wiatr z kierunków zachodnich, na północy silniejszy, poza tym umiarkowany. Lokalnie możliwe opady deszczu lub...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę