Noc:
Temperatura spadnie w okolice zera. Wraz ze spadkiem opady deszczu zaczną zamieniać się w deszcz ze śniegiem i śnieg. Na drogach będzie ślisko. Lokalnie będą mgły. Wiatr na zachodzie i południu silny, poza tym umiarkowany.

Temperatura
Typ opadów
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do zaledwie 1-5*C. Czeka nas sporo opadów deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Wiatr z kierunków zachodnich silny, jedynie na północnym wschodzie słaby.

Temperatura
Typ opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/PTYPE_17.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/PTYPE_17.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie w okolice zera. Wraz ze spadkiem opady deszczu zaczną zamieniać się w deszcz ze śniegiem i śnieg. Na drogach będzie ślisko. Lokalnie będą mgły. Wiatr na zachodzie i południu silny, poza tym umiarkowany. Temperatura Typ opadów Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do zaledwie 1-5*C. Czeka nas sporo opadów deszczu, deszczu ze śniegiem...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę