Noc:
Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera. We wschodniej części możliwe są przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na drogach ślisko. A nad ranem takie opady pojawią się na zachodzie. Wiatr umiarkowany.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Typ opadów

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2-6*C. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany i silny. Z zachodu na wschód będą przesuwały się opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu.

Temperatura
Opady
Typ opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/DBZ_17.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/01/DBZ_17.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w całym kraju spadnie w okolice zera. We wschodniej części możliwe są przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na drogach ślisko. A nad ranem takie opady pojawią się na zachodzie. Wiatr umiarkowany. Temperatura Opady Porywy wiatru Typ opadów Dzień:Temperatura wzrośnie do 2-6*C. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany i silny. Z zachodu na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę