Noc:
Temperatura na północy spadnie już lokalnie w okolice zera stopni z możliwymi przymrozkami. Na południu i w centrum jeszcze ciepło, 4-7*C. Przez Polskę będzie przemieszczać się strefa z opadami deszczu, nad ranem będzie jeszcze na wschodzie kraju. Wiatr na wschodzie słaby, poza tym umiarkowany.

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 5-9*C. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany i silny, na wybrzeżu w porywach do 60-70 km/h. W całym kraju możliwe są opady deszcz, w górach deszczu ze śniegiem lub śniegu.

https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/DBZ_16-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/DBZ_16-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura na północy spadnie już lokalnie w okolice zera stopni z możliwymi przymrozkami. Na południu i w centrum jeszcze ciepło, 4-7*C. Przez Polskę będzie przemieszczać się strefa z opadami deszczu, nad ranem będzie jeszcze na wschodzie kraju. Wiatr na wschodzie słaby, poza tym umiarkowany. Dzień:Temperatura wzrośnie do 5-9*C. Wiatr z...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę