Noc:
Temperatura spadnie do zera-4*C, lokalnie z przymrozkami. Wiatr umiarkowany, chwilami jedynie silniejszy. Na północy możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem a nad ranem do zachodniej części kraju wkroczy strefa z opadami deszczu.

Noc:
Temperatura wzrośnie do 3-8*C. Wiatr z kierunków południowo zachodnich umiarkowany i silny. Z zachodu na wschód przemieszczać się będzie strefa z opadami deszczu, które późnym wieczorem zaczną zamieniać się w deszcz ze śniegiem a lokalnie sam śnieg.

https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M_28-6.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M_28-6-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera-4*C, lokalnie z przymrozkami. Wiatr umiarkowany, chwilami jedynie silniejszy. Na północy możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem a nad ranem do zachodniej części kraju wkroczy strefa z opadami deszczu. Noc:Temperatura wzrośnie do 3-8*C. Wiatr z kierunków południowo zachodnich umiarkowany i silny. Z zachodu na wschód przemieszczać się...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę