Noc:
Temperatura początkowo spadnie na wschodzie poniżej zera ale nad ranem już w całym kraju powinno być na plusie. Wiatr silny. Z zachodu na wschód będzie się przemieszczała strefa z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem.

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 6-7*C. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany, chwilami jeszcze silny. Strefa z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem dotrze do wschodniej części kraju. Ale przelotne opady będą także w innych regionach.

https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/DBZ_27-5-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/DBZ_27-5-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura początkowo spadnie na wschodzie poniżej zera ale nad ranem już w całym kraju powinno być na plusie. Wiatr silny. Z zachodu na wschód będzie się przemieszczała strefa z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Dzień:Temperatura wzrośnie do 6-7*C. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany, chwilami jeszcze silny. Strefa z opadami...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę