Noc:
zimno będzie systematycznie obejmowało kolejne regiony kraju i nad ranem obejmie już całą Polskę. Lokalnie pojawią się już przymrozki (i to tam, gdzie dziś było ponad 25*C)! Opady deszczu ze śniegiem i śniegu, które będą wędrować od zachodu także powinny dotrzeć na wschód. Lokalnie rano zobaczymy niewielką pokrywę śnieżną. Wiatr na wschodzie i południu silny w porywach do 60-70 km/h.

Temperatura
Porywy wiatru
Typ opadów

Dzień:
Temperatura sięgnie zaledwie 8-13*C. Wiatr z kierunków północnych i zachodnich umiarkowany. W wielu miejscach pojawią się słabe opady deszczu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/05/PTYPE_11.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/05/PTYPE_11.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:zimno będzie systematycznie obejmowało kolejne regiony kraju i nad ranem obejmie już całą Polskę. Lokalnie pojawią się już przymrozki (i to tam, gdzie dziś było ponad 25*C)! Opady deszczu ze śniegiem i śniegu, które będą wędrować od zachodu także powinny dotrzeć na wschód. Lokalnie rano zobaczymy niewielką pokrywę śnieżną....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę