Noc:
Temperatura spadnie do -1/-5°C, jedynie na wybrzeżu i południu około zera. Wiatr słaby i umiarkowany. Na wybrzeżu, wschodzie i południu spodziewamy się opadów śniegu.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do -2/2°C. Wiatr z kierunków północno-wschodnich słaby i umiarkowany. Ponownie opady śniegu spodziewane są na wybrzeżu, wschodzie i południu.

Temperatura
Opady
Suma świeżego śniegu
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/11/T2M_12.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/11/T2M_12.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do -1/-5°C, jedynie na wybrzeżu i południu około zera. Wiatr słaby i umiarkowany. Na wybrzeżu, wschodzie i południu spodziewamy się opadów śniegu. Temperatura Porywy wiatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do -2/2°C. Wiatr z kierunków północno-wschodnich słaby i umiarkowany. Ponownie opady śniegu spodziewane są na wybrzeżu, wschodzie i południu. Temperatura Opady Suma świeżego śniegu Porywy wiatru CiśnieniePogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę