Noc:
Temperatura spadnie do 1/-4°C. Lokalnie, głównie na północy i zachodzie czekają nas opady śniegu i deszczu ze śniegiem lub marznącego deszczu. Wiatr umiarkowany.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 4/-2°C. Wiatr z kierunków południowych , umiarkowany. Ponownie spodziewamy się, głównie na północy i zachodzie, opady śniegu, deszczu ze śniegiem lub deszczu.

Temperatura
Opady
Suma świeżego śniegu
Porywy wiatru
Ciśnienie

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/12/PTYPE_27-4.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/12/PTYPE_27-4.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do 1/-4°C. Lokalnie, głównie na północy i zachodzie czekają nas opady śniegu i deszczu ze śniegiem lub marznącego deszczu. Wiatr umiarkowany. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 4/-2°C. Wiatr z kierunków południowych , umiarkowany. Ponownie spodziewamy się, głównie na północy i zachodzie, opady śniegu, deszczu ze śniegiem lub deszczu. Temperatura Opady Suma świeżego...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę