Noc:
Temperatura spadnie do zera-2°C. Wiatr umiarkowany. Niemal wszędzie możliwe opady deszczu zmieniające się w deszcze ze śniegiem i śnieg.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do zera-4°C. Wiatr z kierunków północno-zachodnich umiarkowany. Niemal wszędzie możliwe opady śniegu, na Pomorzu opady mogą być silniejsze z uwagi na „efekt jeziora”.

Temperatura
Opady
Suma świeżego śniegu
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/12/DBZ_27.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2022/12/DBZ_27.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera-2°C. Wiatr umiarkowany. Niemal wszędzie możliwe opady deszczu zmieniające się w deszcze ze śniegiem i śnieg. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do zera-4°C. Wiatr z kierunków północno-zachodnich umiarkowany. Niemal wszędzie możliwe opady śniegu, na Pomorzu opady mogą być silniejsze z uwagi na 'efekt jeziora'. Temperatura Opady Suma świeżego śniegu Porywy wiatru CiśnieniePogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę