Noc:
Temperatura spadnie do zera/-5°C. Wiatr umiarkowany, na południu jeszcze silniejszy. Ciągle sporo opadów śniegu, najmniej na północy. Do tego zawieje i zamiecie.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 3/-4°. Wiatr z kierunków północnych umiarkowany, a w górach silny, powodujący zawieje i zamiecie. W dalszym ciągu czekają nas opady śniegu, będą one jednak systematycznie słabły.

Temperatura
Opady
Suma świeżego śniegu
Suma opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/02/PRMSL_27.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/02/PRMSL_27.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera/-5°C. Wiatr umiarkowany, na południu jeszcze silniejszy. Ciągle sporo opadów śniegu, najmniej na północy. Do tego zawieje i zamiecie. Temperatura Porywy wiatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do 3/-4°. Wiatr z kierunków północnych umiarkowany, a w górach silny, powodujący zawieje i zamiecie. W dalszym ciągu czekają nas opady śniegu, będą one jednak...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę