Noc:
Temperatura spadnie do 3/-5°C. Wiatr słaby i umiarkowany. Opady deszczu i śniegu pojawią się głównie na zachodzie kraju.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do zera na wschodzie i w centrum i 5-6°C na zachodzie. Wiatr z kierunków południowych skręcający na północno-zachodni umiarkowany, na zachodzie i południu silny, w porywach do 80 km/h. Niemal wszędzie możliwe opady deszczu lub śniegu, chwilami intensywne. Do tego pojawią się zawieje i zamiecie.

Temperatura
Opady
Suma świeżego śniegu
Suma opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/02/GUST_28.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/02/GUST_28.jpg?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do 3/-5°C. Wiatr słaby i umiarkowany. Opady deszczu i śniegu pojawią się głównie na zachodzie kraju. Temperatura Porywy wiatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do zera na wschodzie i w centrum i 5-6°C na zachodzie. Wiatr z kierunków południowych skręcający na północno-zachodni umiarkowany, na zachodzie i południu silny, w porywach do 80...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę