Noc:
Temperatura spadnie do zera-6°C. Wiatr słaby i umiarkowany. Na północy i południowy zachodzie pojawią się opady śniegu i deszczu ze śniegiem, poza tym sporo opadów deszczu w południowej części kraju.

Temperatura
Typ opadów
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2-8°C. Wiatr z kierunków zmiennych , systematycznie skręcający na północno-zachodni. Na południu i południowym wschodzie będzie silny, w porywach do 70 km/h. Opady deszczu, których najwięcej będzie na południowym wschodzie będą systematycznie zamieniały się w śnieg i deszcz ze śniegiem. W pozostałych regionach już śnieg. Lokalnie zrobi się biało.

Temperatura
Porywy wiatru
Opady
Suma opadów
Ciśnienie

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/03/DBZ_27-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/03/DBZ_27-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera-6°C. Wiatr słaby i umiarkowany. Na północy i południowy zachodzie pojawią się opady śniegu i deszczu ze śniegiem, poza tym sporo opadów deszczu w południowej części kraju. Temperatura Typ opadów Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 2-8°C. Wiatr z kierunków zmiennych , systematycznie skręcający na północno-zachodni. Na południu i południowym...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę