Noc:
Temperatura spadnie do zera/-8°C. Wiatr słaby, na południu umiarkowany. Na południu spodziewamy się opadów śniegu, w Bieszczadach także marznącego deszczu. Przelotny śnieg także na wybrzeżu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2/-3°C. Wiatr z kierunków północnych i północno-wschodnich, słaby. W pasie opadów umiarkowany. Padać, chwilami intensywnie, będzie na całym południu kraju, na południowym wschodzie także marznącego deszczu. Do tego zawieje i zamiecie. Przelotny śnieg także na Pomorzu.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/12/DBZ3_76.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/12/DBZ3_76.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera/-8°C. Wiatr słaby, na południu umiarkowany. Na południu spodziewamy się opadów śniegu, w Bieszczadach także marznącego deszczu. Przelotny śnieg także na wybrzeżu. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 2/-3°C. Wiatr z kierunków północnych i północno-wschodnich, słaby. W pasie opadów umiarkowany. Padać, chwilami intensywnie, będzie na całym południu kraju, na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę