Noc:
Temperatura spadnie do zera/-8C. Wiatr słaby (na północy) i umiarkowany. Na południu i wschodzie ciąg dalszy intensywnych opadów śniegu, poza tym opady przelotne. Wiatr będzie powodował zawieje i zamiecie.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 2/-4°C. Wiatr z kierunków północno-zachodnich skręcający na zachodni, słaby i umiarkowany. W całym kraju możliwe przelotne opady śniegu, chwilami silniejsze. Wiatr będzie powodował zawieje i zamiecie.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/12/DBZ3_27.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/12/DBZ3_27.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera/-8C. Wiatr słaby (na północy) i umiarkowany. Na południu i wschodzie ciąg dalszy intensywnych opadów śniegu, poza tym opady przelotne. Wiatr będzie powodował zawieje i zamiecie. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień:Temperatura wzrośnie do 2/-4°C. Wiatr z kierunków północno-zachodnich skręcający na zachodni, słaby i umiarkowany. W całym kraju możliwe przelotne opady...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę