Wielu z Was zastanawia się jaka będzie pogoda w dniu 1 listopada? Niestety w tym roku pogoda nie będzie sprzyjać długiej zadumie.

Wstępne prognozy zakładają przelotne opady o słabym natężeniu w niemal całym kraju. Jedynie na północy chwilami może popadać umiarkowanie. W górach spodziewamy się opadów śniegu.

Suma opadu za 12 godzin.

 

Temperatura o godz. 5.00
Długim wizytom nie będzie sprzyjać temperatura. Już poranek będzie zimny, na wschodzie i południu możliwe będą przygruntowe przymrozki.

 

Temperatura o godz. 15.00
W ciągu dnia temperatura także nie będzie zachwycać. Jedynie na Dolnym Śląsku i lokalnie na zachodzie sięgnie 10*C, poza tym od 4 do 8*C.

 

Porywy wiatru
W ciągu dnia nie powinien zbytnio dokuczać wiatr. Jedynie na wybrzeżu porywy sięgną 40-50 km/h.

 

Zachmurzenie
Oczywiście skoro będą opady to będzie także pochmurnie. Jeśli gdzieś pojawią się przejaśnienia to głównie na Dolnym Śląsku i tylko na chwilę.
lubelak1Prognoza krótkoterminowachmury,deszcz,meteo,pogoda,prognoza,temperatura,wszystkich świętychWielu z Was zastanawia się jaka będzie pogoda w dniu 1 listopada? Niestety w tym roku pogoda nie będzie sprzyjać długiej zadumie. Wstępne prognozy zakładają przelotne opady o słabym natężeniu w niemal całym kraju. Jedynie na północy chwilami może popadać umiarkowanie. W górach spodziewamy się opadów śniegu.        Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę