W najbliższych dniach temperatura wzrośnie o parę stopni.

W tym roku święto Wszystkich Świętych nie będzie należało do udanych pogodowo. Nad Polską przemieszcza się ciepły front, ale oznacza to chmury i przechodzący z zachodu deszcz, który może miejscami trwać parę godzin. Ciśnienie będzie powoli spadać.

Do pewnych pozytywów zmian można zaliczyć brak silnego wiatru i stopniowy wzrost temperatury. Nigdzie jednak nie będzie zbyt ciepło. Na północnym zachodzie w południe temperatury mogą przekroczyć 10 stopni (tak jak już było nad ranem na Wybrzeżu). Najzimniej na wschodzie, ok. 7*C.

 

 

Warto wspomnieć, że rozpoczynamy nowy miesiąc i jednocześnie rok hydrologiczny. Ubiegły, a zwłaszcza ostatnie półrocze, zapisał się jako dużo bardziej wilgotny w porównaniu z poprzednimi latami.

Przemieszczający się front ciepły z zachodu przyniesie w ciągu dnia przemieszczające się opady deszczu oraz stopniowy wzrost temperatury.
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2017/11/TEMP-MAX-31.10.2017.jpg?fit=1024%2C963&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2017/11/TEMP-MAX-31.10.2017.jpg?resize=150%2C150&ssl=1markSytuacja obecnaW tym roku święto Wszystkich Świętych nie będzie należało do udanych pogodowo. Nad Polską przemieszcza się ciepły front, ale oznacza to chmury i przechodzący z zachodu deszcz, który może miejscami trwać parę godzin. Ciśnienie będzie powoli spadać. Do pewnych pozytywów zmian można zaliczyć brak silnego wiatru i stopniowy wzrost temperatury....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę