Nad Polską dużo słońca i całkiem wysokie temperatury. Od zachodu w drugiej połowie dnia ma wkraczać chłodny front, który sprowadzi zachmurzenie i zanikające opady deszczu. Najwięcej spadnie go na Dolnym Śląsku. Natomiast na południu Polski występuje silny południowy wiatr, który osłabnie wieczorem. W Bielsku-Białej zanotowano porywy do 70 km/h. 

Przejście frontu oznacza też niższe temperatury w najbliższych dniach, ale nadal typowe dla późnej jesieni, a nie przedzimia. Noce w wiekszości kraju z dodatnimi temperaturami, jedynie zimniej, tak jak teraz, na południu, na terenach podgórskich.

Pozostaniemy nadal w polarno-morskiej masie powietrza.

 

 

 

 

Front chłodny jaki wkroczy nad Polskę w drugiej połowie dnia przyniesie deszcz na zachodzie, ale i nieco niższe temperatury w ciągu dnia.
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2017/11/TEMPERATURA-MAKSYMALNA-4-XI-2017.jpg?fit=1024%2C963&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2017/11/TEMPERATURA-MAKSYMALNA-4-XI-2017.jpg?resize=150%2C150&ssl=1markSytuacja obecnaNad Polską dużo słońca i całkiem wysokie temperatury. Od zachodu w drugiej połowie dnia ma wkraczać chłodny front, który sprowadzi zachmurzenie i zanikające opady deszczu. Najwięcej spadnie go na Dolnym Śląsku. Natomiast na południu Polski występuje silny południowy wiatr, który osłabnie wieczorem. W Bielsku-Białej zanotowano porywy do 70 km/h.  Przejście frontu...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę