Ostatnie dni pochmurne, ponure i dość chłodne, czyli typowe dla listopada. I ten spokój w pogodzie będzie zakłócony wędrującym obecnie przez Cieśniny Duńskiem niżem 'Michał’ (oryginalnie Michael). Układ niskiego ciśnienia będzie przemieszczał się w stronę środkowego Bałtyku.

Już dzisiejszego wieczora na zachodzie porywy mogą przekraczać 70 km/h. Na północnym zachodzie kraju może po północy w sobotę wiać do 90 km/h, zwłaszcza na Wybrzeżu. Jednak wbrew wielu mediom, czerpiącym zyski z większej oglądalności artykułów pisanych w dramatycznym tonie, takiemu wianiu daleko będzie od bycia orkanem.

Nad Bałtyk wkroczy układ niskiego ciśnienia z zachodu powodując porywy wiatru do 90 km/h w strefie nadmorskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

markSytuacja obecnaOstatnie dni pochmurne, ponure i dość chłodne, czyli typowe dla listopada. I ten spokój w pogodzie będzie zakłócony wędrującym obecnie przez Cieśniny Duńskiem niżem 'Michał' (oryginalnie Michael). Układ niskiego ciśnienia będzie przemieszczał się w stronę środkowego Bałtyku. Już dzisiejszego wieczora na zachodzie porywy mogą przekraczać 70 km/h. Na północnym zachodzie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę