Choć już po połowie listopada w niektórych rejonach kraju jeszcze nie wystąpiły ujemne spadki temperatury. Wszystko zależy od układu zachmurzenia. To jak pogodna lub pochmurna była pogoda w nocy widać dobrze na mapie najniższych godzinowych temperatur. Za odsuwającym się na wschód chłodnym frontem doszło do rozpogodzeń.

W Lesznie temperatura minimalna wyniosła  -4.7 °C, w Jeleniej Górze -4.4 °C, a we Wrocławiu -3.0 °C, gdzie był to zarazem pierwszy przymrozek tej jesieni (jeden z najpóźniej tam notowanych). Wartości zatem już dość niskie, jednak zaczęło napływać jeszcze zimniejsze powietrze pochodzące z północy.

https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2017/11/TEMPERATURA-MINIMALNA-18-XI-2017.jpg?fit=1024%2C963&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2017/11/TEMPERATURA-MINIMALNA-18-XI-2017.jpg?resize=150%2C150&ssl=1markSytuacja obecna Choć już po połowie listopada w niektórych rejonach kraju jeszcze nie wystąpiły ujemne spadki temperatury. Wszystko zależy od układu zachmurzenia. To jak pogodna lub pochmurna była pogoda w nocy widać dobrze na mapie najniższych godzinowych temperatur. Za odsuwającym się na wschód chłodnym frontem doszło do rozpogodzeń. W Lesznie temperatura minimalna...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę