Niestety wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że sobota upłynie w pochmurnej, chwilami bezwietrznej pogodzie  z temperatura miejscami ledwo przekraczającą zero.

Zapraszamy na poszczególne mapy ukazujące jutrzejsza pogodę:

Theta-E 850hPa – temperatura ekwiwalentno-potencjalna określonej objętości powietrza na poziomie izobarycznym 850hPa.
Ciśnienie atmosferyczne nad Polską o godz. 14.00

W nocy spodziewamy się nie tylko mgieł i zamgleń ale przede wszystkim spadku temperatury poniżej zera. W Małopolsce, na Śląsku i Podkarpaciu nad ranem może być zaledwie -4/-7*C a na Podhalu czy w kotlinach górskich nawet poniżej -10*C.

Temperatura o godz. 7.00
Zamglenia i mgły o godz. 7.00

 

Dzień zapowiada się chłodno, lokalnie temperatura nie przekroczy nawet zera stopni. Do tego  będzie mnóstwo chmur z lokalnymi opadami deszczu ze śniegiem i śniegu. A to wszystko przy bardzo słabym wietrze.

Temperatura o godz. 14.00
Zachmurzenie o godz. 14.00
Możliwość mgieł i zamgleń o godz. 14.00
Porywy wiatru o godz. 14.00
Intensywność opadów o godz. 14.00
Możliwość występowania opadów deszczu ze śniegiem i śniegu o godz. 16.00

 

lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodymgła,pogoda,prognoza,śnieg,zimaNiestety wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że sobota upłynie w pochmurnej, chwilami bezwietrznej pogodzie  z temperatura miejscami ledwo przekraczającą zero. Zapraszamy na poszczególne mapy ukazujące jutrzejsza pogodę: W nocy spodziewamy się nie tylko mgieł i zamgleń ale przede wszystkim spadku temperatury poniżej zera. W Małopolsce, na Śląsku i Podkarpaciu nad ranem...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę