Przed nami kolejny w sporej części kraju pochmurny dzień. Zwłaszcza na północnym wschodzie kraju, będącego od wpływem ciepłego frontu. Im dalej na południowy-zachód kraju, tym pogoda z większą ilością słońca. Nadal będzie dość ciepło.

Noc na większości obszaru kraju bez mrozów, ten może wystąpić na południu kraju, szczególnie w pasmach górskich. Na północy, gdzie będzie większe zachmurzenie cieplej. Opady które obecnie występują w miarę upływu nocy będą zanikać.

W dzień na północnym wschodzie temperatura pozostanie podobna jak w nocy. Cieplej się zrobi na zachodzie kraju gdzie temperatura maksymalnie osiągnie do 7 stopni. Chłodniej ponownie w pasach górskich i Podkarpaciu. Północy wschód, wschód i północ pozostaną pod wpływem frontu i mogą wystąpić niewielkie opady deszczu.

Wiatr umiarkowany i dość silny z kierunków zachodnich w porywach do 50-60km/h.

lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodypogoda,prognoza,wiatrPrzed nami kolejny w sporej części kraju pochmurny dzień. Zwłaszcza na północnym wschodzie kraju, będącego od wpływem ciepłego frontu. Im dalej na południowy-zachód kraju, tym pogoda z większą ilością słońca. Nadal będzie dość ciepło. Noc na większości obszaru kraju bez mrozów, ten może wystąpić na południu kraju, szczególnie w pasmach...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę