Na wczorajszem mapie temperatury mamy właściwie zapisany moment z godzin wczesnowieczornym (do 19:00, 18UTC), ponieważ wraz z napływem cieplejszego powietrza polarnomorskiego z zachodu z biegiem dnia temperatura rosła i w wielu miejscach najwyższe wartości notowano dopiero pod koniec dnia. Dość szybko zaczął topnieć śnieg, tam gdzie nadal zalegał.

Front ciepły opuścił kraj praktycznie około północy. Choć przez parę kolejnych dni będzie w dzień powyżej 5 stopni to towarzyszyć będzie temu wiatr i deszcz (na samym południu śnieg). Jutro jednak od południad na zachodnią i południową Polskę będzie poszerzać się strefa bezchmurnego nieba.

markSytuacja obecnaNa wczorajszem mapie temperatury mamy właściwie zapisany moment z godzin wczesnowieczornym (do 19:00, 18UTC), ponieważ wraz z napływem cieplejszego powietrza polarnomorskiego z zachodu z biegiem dnia temperatura rosła i w wielu miejscach najwyższe wartości notowano dopiero pod koniec dnia. Dość szybko zaczął topnieć śnieg, tam gdzie nadal zalegał. Front ciepły opuścił...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę