Przed nami w sporej części pochmurny i mglisty dzień. Już nocą spodziewamy się, głównie na południowym-wschodzie silnych zamgleń. Ponadto nocą i wieczorem ponownie lokalnie pojawi się gołoledź.

Sytuacja synoptyczna:

 

Rozkład ciśnienia atmosferycznego nad Polską

Noc:

Polska będzie podzielona na dwie części. Północna i wschodnia część będzie miała temperatury ujemne. Ponadto na południowym-wschodzie pojawią się zamglenia, lokalnie gość gęste. Podkreślamy kolejną noc z możliwą gołoledzią. tym razem powinna się pojawić od Jury po zachodniopomorskie.

Temperatura o godz. 7.00
Możliwość zamgleń o 7.00
Możliwość pojawienia się gołoledzi o 7.00
Porywy wiatru o godz. 7.00

Dzień:

Przed nami kolejny dzień z temperaturami oscylującymi w północnej, wschodniej i centralnej Polsce wokół zera. Cieplej na południu, tam temperatura sięgnie 5-6*C. W ciągu dnia na zachodzie Polski spodziewamy się opadów deszczu, głównie w zachodniej Polsce. Pod wieczór po spadku temperatury ponownie możliwa jest tam gołoledź. Wiatr będzie słaby i umiarkowany z kierunków wschodnich i północno-wschodnich.

Temperatura o godz. 14.00
Porywy wiatru o godz. 14.00
Zachmurzenie o godz. 14.00
Możliwość zamgleń o godz. 14.00
Natężenie opadów o 14.00
Możliwość pojawienia się gołoledzi o 19.00
Dobowa suma opadów
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2018/01/T2M_40-6.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2018/01/T2M_40-6.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodydeszcz,gołoledź,mgła,pogoda,prognozaPrzed nami w sporej części pochmurny i mglisty dzień. Już nocą spodziewamy się, głównie na południowym-wschodzie silnych zamgleń. Ponadto nocą i wieczorem ponownie lokalnie pojawi się gołoledź. Sytuacja synoptyczna:   Noc: Polska będzie podzielona na dwie części. Północna i wschodnia część będzie miała temperatury ujemne. Ponadto na południowym-wschodzie pojawią się zamglenia, lokalnie gość...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę