Polska znalazła się w strefie wyżu. Niestety piątek przyniósł niemal wszystkim nisko zawieszone chmury typu stratus,z których miejscami padał drobny śnieg lub mżawka. Jutro modele wskazują na sporo rozpogodzeń. Oby się tym razem nie pomyliły.

Sytuacja synoptyczna:

Rozkład ciśnienia atmosferycznego nad Polską o godz. 14.00

Noc:

W całej Polsce temperatura spadnie poniżej zera. Najzimniej będzie na północnym wschodzie. Tam dzięki słabym porywom wiatru temperatura spadnie do -6/-9*C. Poza tym od -2 do 6*C.

Temperatura o godz. 7.00
Porywy wiatru o godz. 7.00

Dzień:

W ciągu dnia mróz utrzyma się w północnej, wschodniej i częściowo centralnej Polsce. Na południu i zachodzie będzie do 3 stopni powyżej zera. Modele zakładają że jutro zachmurzenie powinno się rozerwać. Lokalnie z chmur może spaść drobny śnieg lub mżawka. Spodziewamy się też silnych, nieprzyjemnych porywów wiatru z kierunków wschodnich.

Temperatura o godz. 14.00
Porywy wiatru o godz. 14.00
Zachmurzenie o godz. 14.00
Dobowa suma opadów
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2018/01/T2M_40-7.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2018/01/T2M_40-7.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodymróz,pogoda,prognozaPolska znalazła się w strefie wyżu. Niestety piątek przyniósł niemal wszystkim nisko zawieszone chmury typu stratus,z których miejscami padał drobny śnieg lub mżawka. Jutro modele wskazują na sporo rozpogodzeń. Oby się tym razem nie pomyliły. Sytuacja synoptyczna: Noc: W całej Polsce temperatura spadnie poniżej zera. Najzimniej będzie na północnym wschodzie. Tam dzięki...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę