Przed nami spokojna lekkozimowa sobota.

Sytuacja synoptyczna:

Rozkład ciśnienia

Noc:

W całym kraju spodziewamy się spadku temperatury poniżej zera. Lokalnie będzie przelotnie padać śnieg. Wszystko to sprawi, że na drogach i chodnikach będzie bardzo ślisko. Lokalnie pojawią się zamglenia.

Temperatura o 7.00
Porywy wiatru o 7.00
Natężenie opadów

 

Dzień:

W ciągu dnia temperatura będzie oscylować wokół zera. Poniżej na północy i wschodzie, lekko powyżej na zachodzie i południu. W całym kraju będzie słaby i umiarkowany wiatr z kierunków . Przez cały dzień będzie też przelotnie padać śnieg, najmocniej na wybrzeżu. Lokalnie spadnie w ciągu doby kilka cm świeżego śniegu.

Temperatura o 14.00
Zachmurzenie
Świeża pokrywa śnieżna
Natężenie opadów o 14.00
Dobowa suma opadów
Porywy wiatru o 14.00
https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2018/01/T2M_40-13-1024x768.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2018/01/T2M_40-13-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodypogoda,prognoza,śniegPrzed nami spokojna lekkozimowa sobota. Sytuacja synoptyczna: Noc: W całym kraju spodziewamy się spadku temperatury poniżej zera. Lokalnie będzie przelotnie padać śnieg. Wszystko to sprawi, że na drogach i chodnikach będzie bardzo ślisko. Lokalnie pojawią się zamglenia.   Dzień: W ciągu dnia temperatura będzie oscylować wokół zera. Poniżej na północy i wschodzie, lekko powyżej na...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę