Wczoraj tam, gdzie nie wiało robiło się gorąco, bo nawet przy napływie powietrza z północy przy bardzo długim dniu i wysoko znajdującym się  Słońcu na niebie temperatury przekraczały bez problu 25 stopniu. Chłodniej było tam, gdzie mocniej wiało – z pewnością nad morzem i jeziorami. 

Dzisiaj więcej chmur nad Polską. W nocy dał o sobie znać niewielki, płytki niż znad Bałtyku, który sprowadził chłodniejsze powietrze polarno-morskie. Po południu są możliwe przelotne burze na południu kraju.

Na więcej deszczu można jednak liczyć od wtorku. Od zachodu będzie wkraczać strefa opadów  związana z kolejnym niżem. Utrzymają się dość komfortowe temperatury, czyli powyże 20, a poniżej 30 stopni.

markSytuacja obecnaWczoraj tam, gdzie nie wiało robiło się gorąco, bo nawet przy napływie powietrza z północy przy bardzo długim dniu i wysoko znajdującym się  Słońcu na niebie temperatury przekraczały bez problu 25 stopniu. Chłodniej było tam, gdzie mocniej wiało - z pewnością nad morzem i jeziorami.  Dzisiaj więcej chmur nad Polską....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę