Przed nami kolejna mglista noc. Ponownie w sporej części kraju będą nam towarzyszyć zamglenia. Lokalnie ograniczą widoczność do 200 metrów. Poza tym będzie niemal bezwietrznie i umiarkowanie ciepło, od 11 do 16*C.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru o godz. 8.00
Zamglenia o godz. 3.00

W ciągu dnia ponowie podziewamy się rozwoju komórek burzowych. Będą one jednak słabsze od tych, które mieliśmy w ostatnich dniach. W godzinach popołudniowych powinny się rozwinąć przede wszystkim od Lubelszczyzny po Warmię i Mazury. Temperatura będzie zróżnicowana, od 22-26*C na wschodzie, 19-22*C w centrum po 22-24*C na zachodzie kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz silniejszy.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o godz. 18.00
Natężenie opadów o godz. 18.00
Zachmurzenie o godz. 16.00

 

 

lubelak1Prognoza pogodyburza,deszcz,mgła słońcePrzed nami kolejna mglista noc. Ponownie w sporej części kraju będą nam towarzyszyć zamglenia. Lokalnie ograniczą widoczność do 200 metrów. Poza tym będzie niemal bezwietrznie i umiarkowanie ciepło, od 11 do 16*C. W ciągu dnia ponowie podziewamy się rozwoju komórek burzowych. Będą one jednak słabsze od tych, które mieliśmy w...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę