I komu to przeszkadzało? Jutro jeszcze bardziej docenimy piękne lato, które towarzyszyło nam przez 3 tygodnie września. Przez Polskę przejdzie ośrodek niżowy, który przyniesie nie tylko opady deszczu, chwilami bardzo intensywne, ale także bardzo silne porywy wiatru. Będziemy o tym pisać już jutro od rana. A szczegóły poniżej.

Noc:

Spodziewamy się spadku temperatury do 5-8*C na wschodzie i północy. Cieplej, do 11*C, w południowo zachodniej Polsce. Wiatr umiarkowany, na północy i południu silniejszy w porywach do 50 km/h.

Na północy i południowym zachodzie spodziewamy się także przelotnych opadów deszczu.

Dzień:

Będzie chłodno, zaledwie od 12 do 15*C. Do tego do Polski wejdzie szeroka strefa z silnymi opadami deszczu, która systematycznie będzie obejmować kolejne regiony kraju. Lokalnie spadnie do 30 mm deszczu. Przez południową Polskę przejdzie centrum niżu z ciśnieniem spadającym do 1002 hPa. Wraz z nim po jego południowej stronie pojawią się bardzo silne porywy wiatru, które mogą osiągnąć nawet 120 km/h!

 

Temperatura maksymalna
Opady o 16.00
Opady o 21.00
Porywy wiatru o 16.00
Porywy wiatru o 20.00
Porywy wiatru o 22.00
Dobowa suma opadów
Ciśnienie atmosferyczne o 16.00
Ciśnienie atmosferyczne o 23.00
lubelak1Prognoza pogodydeszcz,wiatrI komu to przeszkadzało? Jutro jeszcze bardziej docenimy piękne lato, które towarzyszyło nam przez 3 tygodnie września. Przez Polskę przejdzie ośrodek niżowy, który przyniesie nie tylko opady deszczu, chwilami bardzo intensywne, ale także bardzo silne porywy wiatru. Będziemy o tym pisać już jutro od rana. A szczegóły poniżej. Noc: Spodziewamy się...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę