Jeszcze kilka dni temu nikt by nie pomyślał, że  w tym tygodniu w miastach włączone zostanie ogrzewanie a nocami będziemy mieć przymrozki. A te możliwe już jutro.

Noc:

Będzie zimna. W miejscach gdzie się przejaśni na dłużej spodziewamy się przygruntowych przymrozków (zwłaszcza na południu Polski). Do tego ciągle doskwierać będą silne porywy wiatru z kierunków północnych, co będzie potęgować odczucie chłodu. Lokalnie możliwe opady deszczu. W górach i na Podhalu pow. 1000m opady śniegu i deszczu ze śniegiem.

Prognoza ogólna
Porywy wiatru o 8.00

 

Dzień:

W ciągu dnia w dalszym ciągu będzie chłodno. Temperatury maksymalne sięgną zaledwie 9-14*C. Do tego sporo przelotnych opadów deszczu, burz z opadami gradu a na Podhalu i w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Na szczytach wliczając dzisiejsze opady może jutro wieczorem leżeć do 30 cm śniegu.

Wiatr silny z kierunków północnych. Ponownie nie możemy liczyć na zbyt długie chwile ze słońcem.

Temperatura maksymalna
Opady o 16.00
Porywy wiatru o 16.00
Zachmurzenie o 16.00
Dwudniowa pokrywa śnieżna na Podhalu
lubelak1Prognoza pogodydeszcz,śnieg,wiatr,zimnoJeszcze kilka dni temu nikt by nie pomyślał, że  w tym tygodniu w miastach włączone zostanie ogrzewanie a nocami będziemy mieć przymrozki. A te możliwe już jutro. Noc: Będzie zimna. W miejscach gdzie się przejaśni na dłużej spodziewamy się przygruntowych przymrozków (zwłaszcza na południu Polski). Do tego ciągle doskwierać będą silne...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę