Jeszcze kilka dni temu można było ostrzegać przed upałem. Dziś ostrzegać można przed porannymi przymrozkami. Taka to tegoroczna jesień. A szczegóły poniżej.

Noc:

Będzie zimna, na wschodzie, w centrum i południu bardzo zimna nie tylko z przygruntowymi przymrozkami ale także spadkiem temperatury poniżej zera na 2 metrach. Wysoko w górach temperatura spadnie w okolice -10*C. Najcieplej będzie na wybrzeżu.

Wiatr umiarkowany, na północy silniejszy. Nad ranem zacznie też padać deszcz na północy.

Temperatura minimalna
Temperatura minimalna dla Podhala i Tatr
Porywy wiatru o 8.00
Opady deszczu o 10.00

Dzień:

W ciągu dnia do Polski zacznie napływać cieplejsze powietrze. Po południu na Dolnym Śląsku temperatura sięgnie 15-17*C. Będzie to oznaka dwudniowego ocieplenia. Najchłodniej na północy i wschodzie, zaledwie 10-12*C. Tam nie dość, że będą chmury, będzie padał deszcz to jeszcze spodziewamy się silnych porywów wiatru, do 50-60 km/h a na wybrzeżu nawet do 80-90 km/h.

Temperatura maksymalna
Opady deszczu o 16.00
Porywy wiatru o 16.00
Porywy wiatru o 21.00
Zachmurzenie o 16.00
lubelak1Prognoza pogodydeszcz,mróz,słońce,wiatr,zimaJeszcze kilka dni temu można było ostrzegać przed upałem. Dziś ostrzegać można przed porannymi przymrozkami. Taka to tegoroczna jesień. A szczegóły poniżej. Noc: Będzie zimna, na wschodzie, w centrum i południu bardzo zimna nie tylko z przygruntowymi przymrozkami ale także spadkiem temperatury poniżej zera na 2 metrach. Wysoko w górach temperatura...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę