Pewnie niektórzy nie zauważyli ocieplenia a już się kończy. W piątek wieczorem ciepłe powietrze zostanie wypchnięte z Polski.

Noc:

Noc powinna być chłodniejsza od poprzedniej. Na termometrach będzie od 7 do 14*C. Lokalnie spodziewamy się niewielkich opadów deszczu. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. Na północnym wschodzie w porywach do 50 km/h.

Temperatura minimalna
Opady o 8.00
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

Ciepłe powietrze pozostanie z nami już tylko na południu kraju. Tam będzie jeszcze  w okolicach 20*C. Poza tym około 15*C. Lokalnie znowu spodziewamy się niewielkich opadów deszczu. Wiatr umiarkowany z kierunków zachodnich i północnych.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 15.00
Opady o 15.00

 

lubelak1Prognoza pogodydeszcz,słońce,wiatrPewnie niektórzy nie zauważyli ocieplenia a już się kończy. W piątek wieczorem ciepłe powietrze zostanie wypchnięte z Polski. Noc: Noc powinna być chłodniejsza od poprzedniej. Na termometrach będzie od 7 do 14*C. Lokalnie spodziewamy się niewielkich opadów deszczu. Wiatr umiarkowany, chwilami silniejszy. Na północnym wschodzie w porywach do 50 km/h. Dzień: Ciepłe powietrze...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę