I komu to przeszkadzało? Po 2 cieplejszych dniach czeka nas ponowne ochłodzenie. Przede wszystkim da się to odczuć w nocy.

Noc:

Będzie już rześko a na Podlasiu wręcz zimno. Tam temperatura spadnie do 2-3*C a przy gruncie możliwe będą przygruntowe przymrozki. Poza tym 3-5*C. Najcieplej na południowym wschodzie gdzie będzie jeszcze cieplejsze powietrze. Wiatr słaby, na wschodzie i południu umiarkowany. Lokalnie możliwe słabe opady deszczu, w górach śniegu.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru o 8.00
Opady o 8.00

Dzień:

W ciągu dnia powinniśmy mieć sporo słonecznych chwil. Niestety za ciepło to nie będzie. Temperatura sięgnie zaledwie 12-15*C. Do tego będzie nieprzyjemny, północny wiatr. Deszcz jeśli się gdzieś pojawi to na północy.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o 15.00
Opady o 15.00
Zachmurzenie o 15.00
lubelak1Prognoza pogodysłońceI komu to przeszkadzało? Po 2 cieplejszych dniach czeka nas ponowne ochłodzenie. Przede wszystkim da się to odczuć w nocy. Noc: Będzie już rześko a na Podlasiu wręcz zimno. Tam temperatura spadnie do 2-3*C a przy gruncie możliwe będą przygruntowe przymrozki. Poza tym 3-5*C. Najcieplej na południowym wschodzie gdzie będzie jeszcze...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę