Zgodnie z naszym porannym wpisem kolejne godziny upłyną pod znakiem narastającego wiatru i kolejnej fali przelotnych opadów.

Noc:

Będzie stosunkowo ciepła. Temperatura będzie wyrównana od 6 do 9*C.  Lokalnie ponownie czekają nas przelotne opady deszczu, w górach śniegu. I wiatr, który będzie systematycznie narastał. Już nocą na wybrzeżu porywy sięgną 90-100 km/h. Także w głębi lądu na zachodzie i w centrum porywy wiatru będą odczuwalne sięgające miejscami 50-60 km/h.

Temperatura minimalna
Opady o godz. 8.00
Porywy wiatru o godz 3.00
Porywy wiatru o godz 5.00
Porywy wiatru o godz 8.00

 

Dzień:

3 dzień października upłynie pod znakiem wiatru. Silnych porywów wiatru z kierunków zachodnich spodziewamy się w całym kraju, nawet do 60-70 km/h. Najmocniej powieje na północnym wschodzie, gdzie możliwe porywy rzędu 80 km/h. Do tego w całym kraju spodziewamy się opadów deszczu, w górach ponownie śniegu.

Będzie niezbyt ciepło, od 9 do 14*C.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o godz. 16.00
Opady o godz. 16.00
Zachmurzenie o godz. 16.00
lubelak1Prognoza pogodydeszcz,śnieg,wiatrZgodnie z naszym porannym wpisem kolejne godziny upłyną pod znakiem narastającego wiatru i kolejnej fali przelotnych opadów. Noc: Będzie stosunkowo ciepła. Temperatura będzie wyrównana od 6 do 9*C.  Lokalnie ponownie czekają nas przelotne opady deszczu, w górach śniegu. I wiatr, który będzie systematycznie narastał. Już nocą na wybrzeżu porywy sięgną 90-100...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę