Przed nami powolne zmiany w pogodzie. Ich zwiastunem będą opady deszczu i zmiana kierunku wiatru. W górach pojawi się halny w w Karkonoszach opady śniegu.

Noc:
Nocą w sporej części kraju będzie padał deszcz. Jedynie na pograniczu polsko-czeskim, głównie w Karkonoszach śnieg i deszcz ze śniegiem. Będzie dość ciepło, od 5 do 10*C. Wiatr umiarkowany, na południu silniejszy w porywach do 60 km/h.

Temperatura minimalna

 

Rodzaj opadu
Opady o 8.00
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

Będzie umiarkowanie w ciepło, od 7 do 15*C. Najcieplej na południowym wschodzie gdzie dotrze już ciepłe powietrze. Wiatr umiarkowany i silny. W Tatrach halny w porywach do 100 km/h. Jednocześnie w niemal całym kraju opady deszczu, nawet do 30 mm w ciągu doby w południowo zachodniej Polsce.

Temperatura maksymalna
Opady o 14.00
Rodzaj opadu o 14.00
Porywy wiatru o 14.00
Porywy wiatru o 19.00
Porywy wiatru w Tatrach o 13.00
Porywy wiatru w Tatrach o 13.00
Dobowa suma opadów
lubelak1Prognoza pogodydeszcz,śnieg,wiatrPrzed nami powolne zmiany w pogodzie. Ich zwiastunem będą opady deszczu i zmiana kierunku wiatru. W górach pojawi się halny w w Karkonoszach opady śniegu. Noc: Nocą w sporej części kraju będzie padał deszcz. Jedynie na pograniczu polsko-czeskim, głównie w Karkonoszach śnieg i deszcz ze śniegiem. Będzie dość ciepło, od 5...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę