Przed nami zmiana pogody. Zimowe pejzaże zostaną zastąpione powrotem jesiennych klimatów. Śnieg, który jeśli gdzieś leży a i w ciągu nocy może się pojawić w ciągu dnia będzie topniał. Zima utrzyma się już tylko wysoko w górach.

Noc:

Będzie jeszcze zimna, przede wszystkim na wschodzie. Choć i tam północy zacznie się ocieplać. Pomimo tego nad ranem miejscami może być jeszcze na krańcach wschodnich -10*C. Za to na zachodzie nawet 2*C na plusie. Na wschodzie spodziewamy się przelotnych opadów śniegu i marznącego deszczu. Tam będzie bardzo ślisko. Wiatr umiarkowany, na zachodzie i południu silniejszy, w porywach do 60 km/h.

Temperatura o 8.00
Opady marznące nad ranem
Opady śniegu nad ranem
Porywy wiatru o 8.00

Dzień:

Jedynie na wschodzie będziemy mieć niewielki mróz. W pozostałych regionach czeka nas już odwilż, do 8C* na południowym zachodzie. Po południu z zachodu na wschód będzie przesuwać się strefa opadów deszczu. Wraz z nią pojawią się silne porywy wiatru z kierunków południowych, do 80 km/h na południowym zachodzie.

Temperatura maksymalna
Porywy wiatru o
Porywy wiatru o
Opady o
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodygołoledź,śnieg,wiatr,zimaPrzed nami zmiana pogody. Zimowe pejzaże zostaną zastąpione powrotem jesiennych klimatów. Śnieg, który jeśli gdzieś leży a i w ciągu nocy może się pojawić w ciągu dnia będzie topniał. Zima utrzyma się już tylko wysoko w górach. Noc: Będzie jeszcze zimna, przede wszystkim na wschodzie. Choć i tam północy zacznie się...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę