Noc:
Temperatura w sporej części kraju spadnie poniżej zera, do -5*C. Wiatr umiarkowany. Na północy spodziewamy się opadów deszczu czy deszczu ze śniegiem. Tam drogi będą bardzo śliskie. Lokalnie możliwe mgły.

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 5-7*C. Chłodniej na północy, tam miejscami zaledwie około zera. Wiatr z kierunków południowych umiarkowany, jedynie chwilami silniejszy. Na północy i miejscami na południu pojawią się opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

https://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_27-3.pnghttps://meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/T2M_27-3-150x150.pnglubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura w sporej części kraju spadnie poniżej zera, do -5*C. Wiatr umiarkowany. Na północy spodziewamy się opadów deszczu czy deszczu ze śniegiem. Tam drogi będą bardzo śliskie. Lokalnie możliwe mgły. Dzień:Temperatura wzrośnie do 5-7*C. Chłodniej na północy, tam miejscami zaledwie około zera. Wiatr z kierunków południowych umiarkowany, jedynie chwilami silniejszy....Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę