Noc:
Temperatura lokalnie (przede wszystkim na Pogórzu) spadnie poniżej zera. Poza tym do 4*C. Wiatr silny. Jedynie na Pogórzu słabszy i tam możliwe mgły. Nie licząc wschodu kraju spodziewamy się opadów deszczu ze śniegiem i śniegu. Będzie ślisko.

Temperatura
Opady
Mgły
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura jedynie na Pogórzu będzie oscylować wokół zera. na północy 3-5*C a w pozostałych regionach do 9*C. Wiatr z kierunków południowych silny, na południowym zachodzie porywy sięgną 80 km/h. Wieczorem silne porywy pojawią się na wybrzeżu. W niemal całym kraju spodziewamy się opadów deszczu i deszczu ze śniegiem.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/GUST_27-3.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2019/12/GUST_27-3.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura lokalnie (przede wszystkim na Pogórzu) spadnie poniżej zera. Poza tym do 4*C. Wiatr silny. Jedynie na Pogórzu słabszy i tam możliwe mgły. Nie licząc wschodu kraju spodziewamy się opadów deszczu ze śniegiem i śniegu. Będzie ślisko. Temperatura Opady Mgły Porywy wiatru Dzień:Temperatura jedynie na Pogórzu będzie oscylować wokół zera. na północy 3-5*C a...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę