Noc:
Temperatura już w wielu miejscach spadła poniżej zera. Ale od północy kraju będzie ona rosła. Nad ranem mróz jedynie na południu i wschodzie kraju. Tam lokalnie poniżej -7*C. Wraz z cieplejszym powietrzem będzie wędrowała strefa z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Wiatr silny.

Temperatura
Opady
Typ opadów
Porywy wiatru

Dzień:
Temperatura na północy kraju wzrośnie do 5-7*C. Na południu zaś chłodniej od zera do 2*C. Niemal wszędzie spodziewamy się padów. Deszczu na północy, deszczu ze śniegiem i śniegu w centrum i na południu kraju. W górach i na Pogórzu spadnie do 15 cm śniegu.

Temperatura
Opady
Typ opadów
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/PTYPE_29.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/PTYPE_29.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura już w wielu miejscach spadła poniżej zera. Ale od północy kraju będzie ona rosła. Nad ranem mróz jedynie na południu i wschodzie kraju. Tam lokalnie poniżej -7*C. Wraz z cieplejszym powietrzem będzie wędrowała strefa z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Wiatr silny. Temperatura Opady Typ opadów Porywy wiatru Dzień:Temperatura na północy...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę