Noc:
Temperatura spadnie w okolice zera, na zachodzie i południu nawet do kilku stopni poniżej zera. W centrum, na wschodzie i południu spodziewamy się opadów deszczu ze śniegiem i śniegu. Na drogach będzie ślisko. Wiatr słaby i umiarkowany.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru

Dzień nie będzie jakoś specjalnie zachęcał do spalania kalorii. Na wschodzie i w centrum temperatura wzrośnie do 2-4*C, jedynie na zachodzie cieplej do 7*C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków południowych i zachodnich. Na wschodzie i zachodzie spodziewamy się opadów deszczu lub deszczu ze śniegiem. Na południu możliwy sam śnieg.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M__47-1.png?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2020/02/T2M__47-1.png?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie w okolice zera, na zachodzie i południu nawet do kilku stopni poniżej zera. W centrum, na wschodzie i południu spodziewamy się opadów deszczu ze śniegiem i śniegu. Na drogach będzie ślisko. Wiatr słaby i umiarkowany. Temperatura Opady Porywy wiatru Dzień nie będzie jakoś specjalnie zachęcał do spalania kalorii. Na wschodzie i...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę