Noc:
Temperatura spadnie do zera-3°C jedynie na terenach podgórskich poniżej zera. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu silny. Niemal wszędzie pojawią się opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Lokalnie burze.

Temperatura o poranku
Porywy wiatru
Opady

Dzień:
Temperatura wzrośnie do 1-6°C. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany, chwilami silniejszy. Niemal wszędzie pojawią się opady śniegu, deszczu ze śniegiem lub deszczu. Lokalnie możliwe burze.

Temperatura
Opady
Porywy wiatru
Ciśnienie
https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/01/GUST_27-3.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/meteoprognoza.pl/wp-content/uploads/2023/01/GUST_27-3.jpg?resize=150%2C150&ssl=1lubelak1Prognoza krótkoterminowaPrognoza pogodyNoc:Temperatura spadnie do zera-3°C jedynie na terenach podgórskich poniżej zera. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu silny. Niemal wszędzie pojawią się opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Lokalnie burze. Temperatura o poranku Porywy wiatru Opady Dzień:Temperatura wzrośnie do 1-6°C. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany, chwilami silniejszy. Niemal wszędzie pojawią się opady śniegu, deszczu ze...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę