Zrobiło się zimno i tam, gdzie było w nocy pogodnie noc minęła z przymrozkiem. W Białymstoku zmierzono dziś  -2.3°C, a w Suwałkach -1.2°C.

Tymaczasem na południowym wschodzie zachmurzenie i opady związane z frontem ciepłym. Miejscami może już padać deszcz ze śniegiem. W górach po opadach śniegu biało. Jednak tam, gdzie dopływa cieplejsza masa powietrza z południa, a są to jedynie okolice Bieszczad, mamy temperatury przekraczające 10 stopni – w Polanie jest 11 stopni.

 

Południowy wschód Polski sięgnął ciepły front, gdzie temperatury przekraczają nawet 10 stopni, ale na zachód i północ od frontu mogą występować opady deszczu ze śniegiem.

markSytuacja obecnaZrobiło się zimno i tam, gdzie było w nocy pogodnie noc minęła z przymrozkiem. W Białymstoku zmierzono dziś  -2.3°C, a w Suwałkach -1.2°C. Tymaczasem na południowym wschodzie zachmurzenie i opady związane z frontem ciepłym. Miejscami może już padać deszcz ze śniegiem. W górach po opadach śniegu biało. Jednak tam, gdzie...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę