Wczoraj na liniach znieżności z biegiem dnia rozpadało się w Polsce, a miejscami nawet zagrzmiało. Był to chłodniejszy dzień, po którym nastała jedna z zimniejszych nocy miesiąca, gdzie nawet pojawiły się przymrozki (głównie w górach, ale i w woj. świętokrzyskim). Jednak będzie się coraz bardziej rozpogadzać (niewielkie opady są możliwe jeszcze na północnym wschodzie), choć nadal nie będzie tak ciepło jak wcześniej.

Nie ma co jednak narzekać, bo już od jutra temperatury znów podskoczą do ponad 25 stopni i długi weekend zapowiada się z dość przyjemnymi temperaturami w większości kraju. Niemniej pojawiać się będą bardziej deszczowe i burzowe chwile, najwcześniej w niedzielny wieczór.

markSytuacja obecnaWczoraj na liniach znieżności z biegiem dnia rozpadało się w Polsce, a miejscami nawet zagrzmiało. Był to chłodniejszy dzień, po którym nastała jedna z zimniejszych nocy miesiąca, gdzie nawet pojawiły się przymrozki (głównie w górach, ale i w woj. świętokrzyskim). Jednak będzie się coraz bardziej rozpogadzać (niewielkie opady są...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę