Przed nami pierwsze, tak rozległe choć słabe opady śniegu na nizinach.

Noc:

Przed nami kolejna zimna noc. Nad ranem możliwe będą spadki poniżej -5*C. Na północy nad ranem powinno być natomiast cieplej niż teraz. Będzie to spowodowane chmurami, które się pojawią. Przyniosą słabe opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. W wielu miejscach pojawią się gęste mgły. Wiatr słaby i umiarkowany.

Temperatura minimalna
Porywy wiatru o 8.00
Rodzaj opadu o 8.00
Zamglenia

Dzień:

W ciągu dnia lokalnie temperatura nie przekroczy zera. Tak będzie głównie na wschodzie. Z kolei na północy temperatura zbliży się do 10*C. Przez cały dzień od północnego wschodu na południowy zachód będą się przesuwać chmury z opadami. Na południowym wschodzie, południu i południowym zachodzie będą to słabe opady śniegu. Lokalnie śnieg stworzy symboliczną pokrywę. Wiatr umiarkowany, jedynie na północy a pod wieczór także w centrum silniejszy. Miejscami mgły będą nam towarzyszyć cały dzień.

Temperatura maksymalna
Rodzaj opadu o 13.00
Rodzaj opadu o 19.00
Zamglenia
Porywy wiatru o 13.00
Porywy wiatru o 19.00
Ciśnienie atmosferyczne
lubelak1Prognoza pogodymgła,mróz,śnieg,szron,zimaPrzed nami pierwsze, tak rozległe choć słabe opady śniegu na nizinach. Noc: Przed nami kolejna zimna noc. Nad ranem możliwe będą spadki poniżej -5*C. Na północy nad ranem powinno być natomiast cieplej niż teraz. Będzie to spowodowane chmurami, które się pojawią. Przyniosą słabe opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. W...Pogoda to nasz żywioł
razy otworzono stronę